KPP Międzychód

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Obsługa osób uprawnionych
ASY BEZPIECZEŃSTWA
"Policjant, który mi pomógł"

Najczęściej czytane

 1. Rodzinka zatrzymana na kłusownictwie rybackim

  Policjanci z Komisariatu Policji w Sierakowie zatrzymali kłusowników rybackich. Mężczyźni nielegalnie łowili ryby w m. Ryżyn gm. Chrzypsko Wielkie. Funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt służący do nielegalnego połowu ryb.

 2. Osobówką uderzył w budynek

  Z piątku na sobotę (14/15.04) w m. Kamionna kierowca osobówki uderzył w budynek a następnie w jadącego z przeciwka busa. Cztery osoby trafiły do szpitala. Policjanci z Międzychodu wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

 3. Jechał samochodem po pijaku i z prochami

  Policjanci zatrzymali pijanego mieszkańca Międzychodu jak kierował osobowym audi. Podczas kontroli bagażu w samochodzie znaleźli amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany.

 4. Poznaj swojego dzielnicowego - mł. asp. Maciej Pawlicki

  "Dzielnicowy bliżej nas" to program Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, którego głównym założeniem jest wyjście policjantów zza biurek poprzez odciążenie ich od dodatkowych obowiązków i umożliwienie dzielnicowym bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami podległego rejonu służbowego. Tym samym została wzmocniona pozycja dzielnicowego. Co tydzień będziemy zamieszczać na naszej stronie informacje o dzielnicowych pełniących służbę na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie. Rozpoczynamy od mł. asp. Macieja Pawlickiego.

 5. Weekend 24 - 26.03.2017 r. w powiecie międzychodzkim - podsumowanie.

  Miniony weekend upłynął pod znakiem słonecznej pogody. Mieszkańcy spędzili ten czas na wspólnych spacerach i aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Niektórzy jednak przesadzili z alkoholem.

 6. Poznaj swojego dzielnicowego - starszy sierżant Paweł Makowiak

  Od ubiegłego tygodnia przypominamy w ramach programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "Dzielnicowy bliżej nas" sylwetki dzielnicowych. Dziś przedstawiamy dzielnicowego rejonu nr 2 w Międzychodzie starszego sierżanta Pawła Makowiaka.

 7. Podsumowanie weekendu 1-2.04.2017r.

  W miniony weekend policjanci kilkanaście razy interweniowali podczas domowych kłótni oraz w miejscach publicznych. Patrol zatrzymał jednego domowego awanturnika. Odnotowano jedno zdarzenie drogowe.

 8. Podsumowanie weekendu 7-9.04.2017r.

  W miniony weekend policjanci odnotowali cztery zdarzenia drogowe, kilkanaście interwencji oraz oszustwo internetowe przy zakupie telefonu.

 9. Zabójstwo pod Sierakowem

  Policjanci z Międzychodu zatrzymali trzech mężczyzn w sprawie zaginięcia młodego mężczyzny.

 10. Podsumowanie działań "Prędkość - zero tolerancji" na drogach powiatu międzychodzkiego

  "Prędkość - zero tolerancji" pod takim kryptonimem prowadzone były działania wielkopolskiej Policji na drogach całego województwa, których celem było ograniczenie negatywnych skutków zdarzeń drogowych, spowodowanych nadmierną prędkością. Policjanci podczas sześciu dni wzmożonych działań w całym województwie skontrolowali ponad 15 tysięcy pojazdów, z czego ponad 7 tysięcy zostało zatrzymanych do kontroli z powodu przekroczenia dopuszczalnej prędkości.