Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie
Strona główna
Aktualności
Historia
Dane teleadresowe
Skargi i wnioski
Kierownictwo
Oficer prasowy
Dzielnicowi
Kadry
Prewencja
Ruch Drogowy
Statystyki
Realizacje wniosków z debaty
Statystyka RD
Emeryci Policyjni
Kieruj się rozsądkiem

 

pkmp
logo-116000
Telefon Zaufania
telefon_zaufania
bezpieczna-praca
stop tyton
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Fundacja Dzieci Niczyje
fdn
Aktualności
Okradł znajomych | Drukuj |
23.09.2014.
paragraf24 letni Damian S. okradł znajomych. Wykorzystał fakt, że miał dostęp do kluczy od mieszkania. Podczas nieobecności domowników ukradł im prawie 500 złotych. Pieniądze miały być na zwrot długów, które wcześniej zaciągnął. Policjanci odzyskali torebkę damską, w której były dokumenty i pieniądze.

Podejrzanemu grozi do pięciu lat więzienia.

 
Działania Prędkość | Drukuj |
22.09.2014.
rd1Policjanci „drogówki” prowadzili w piątek działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości.
…więcej
 
Działania przeciwko prostytucji przydrożnej | Drukuj |
19.09.2014.
miedzychod[1]Policyjne działania prowadzące do likwidacji przydrożnej prostytucji, wyeliminowania tego demoralizującego zjawiska były prowadzone w ostatnich dwóch dniach. Zabronione przez prawo są tzw. przestępstwa okołoprostytucyjne: sutenerstwo, zbieranie haraczy czy handel ludźmi. Kontrole miejsc, w których dochodzi do występowania tego zjawiska prowadzili policjanci z wydziału kryminalnego, mundurowi z ruchu drogowego i prewencji.
…więcej
 
Kobieta z promilami | Drukuj |
19.09.2014.
paragrafDziś, kilka minut po północy, patrolujący ulice Międzychodu policjanci zatrzymali na ulicy Daszyńskiego do kontroli drogowej osobowego peugeota. Za sterami siedziała 32-letnia mieszkanka Międzychodu. W trakcie kontroli okazało się, że kobieta jechała na podwójnym gazie. Mundurowi sprawdzili trzeźwość i poziom wskaźnika urządzenia badającego oscylował na poziomie blisko dwóch promili alkoholu w wydychanym powietrzu.  
 
Policjanci zatrzymali kobiecie prawa jazdy oraz ukarali ją mandatem karnym za jazdę bez wymaganych przy sobie dokumentów.  Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości mieszkance Międzychodu grozi do dwóch lat więzienia. 
 
Zatrzymany z awantury domowej | Drukuj |
19.09.2014.

kratyWczoraj około godziny 21.00 sierakowscy policjanci zatrzymali 41–letniego mieszkańca gminy Sieraków. Do zatrzymania doszło podczas interwencji domowej w jednym z domów we wspomnianej gminie. Rodzina awanturnika powiadomiła policjantów o fakcie stosowania przez mężczyznę siły fizycznej oraz używania słów wulgarnych. Ponadto w chwili zatrzymania Zbigniew I. był pijany, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie, którego po wytrzeźwieniu opuścił.

 
Rower łupem złodzieja | Drukuj |
19.09.2014.

miedzychod[1]W Międzychodzie z ulicy Pocztowej złodziej ukradł mieszkance Międzychodu rower. Jednoślad stał pod budynkiem poczty. Straty wynoszą kilkaset złotych.

Międzychodzcy policjanci apelują o zabezpieczanie rowerów pozostawionych nawet na kilka minut. Właśnie ten fakt wykorzystał wczoraj złodziej.

 
Kradzież beemki | Drukuj |
18.09.2014.
Wczorajszej nocy z parkingu przy ulicy Sikorskiego w Międzychodzie złodzieje ukradły samochód osobowy marki BMW typu kabriolet. Pojazd był koloru białego i pochodził z 2008 roku.  
 
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Międzychodzie, ul. Sikorskiego 22a, telefon 95748-8211, nr alarmowy 997. Policjanci gwarantują anonimowość.
 
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 35