Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie
Aktualności
Historia
Dane teleadresowe
Skargi i wnioski
Kierownictwo
Oficer prasowy
TWÓJ DZIELNICOWY
Kadry
Prewencja
Ruch Drogowy
Statystyki
Realizacje wniosków z debaty
Statystyka RD
Emeryci Policyjni
Mapy zagrożeń
Kieruj się rozsądkiem

 

 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
pkmp
Handel Ludźmi
logo-116000
Telefon Zaufania
telefon_zaufania
bezpieczna-praca
stop tyton
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
    Migowy
Aktualności
Jak bezpiecznie przygotować się do świąt | Drukuj |
10.12.2016.
miedzychod[1]Zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia. Wielu z nas robi ostatnie zakupy, wybiera się w podróż do bliskich. W tej wielkiej gorączce świątecznej zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i  bliskich. Zróbmy wszystko, aby te szczególne dni minęły nam w spokojnej atmosferze. Międzychodzka Policja radzi jak ten wyjątkowy czas spędzić spokojnie i bezpiecznie.
 
 
 
…więcej
 
KGP - 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka | Drukuj |
10.12.2016.
pcKażdego 10 grudnia w rocznicę podpisania w 1948 roku Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. To już kolejny rok, w którym w obchody włączyła się polska Policja organizując tzw. Tydzień Praw Człowieka w Policji.
…więcej
 
Rejestracja w CEIDG jest wolna od opłat | Drukuj |
09.12.2016.
prod.ceidg.gov.plMinisterstwo Rozwoju uprzejmie przypomina, że rejestracja w CEIDG jest całkowicie bezpłatna.

Na rynku funkcjonują firmy komercyjne przesyłające przedsiębiorcom oferty dokonania wpisu do prowadzonych przez siebie rejestrów. Wpis do tych rejestrów nie upoważnia do wykonywania działalności gospodarczej na terytorium Polski. Ma on charakter czysto informacyjny czy reklamowy. Podanie przez przedsiębiorców swoich danych takim firmom, a także wniesienie ewentualnych opłat, jest całkowicie dobrowolne.

Publikowane przez takie firmy dane nie korzystają z domniemania wiarygodności, a fakt figurowania podmiotu w takim rejestrze w żaden sposób nie świadczy o formalnoprawnym zarejestrowaniu firmy. Tworzone przez tego typu firmy ewidencje stanowią próbę powielenia ogólnodostępnych bezpłatnych informacji o przedsiębiorcach, zawartych w publicznych rejestrach CEIDG czy też REGON.

MR nie ponosi odpowiedzialności za zawartość jakichkolwiek spisów przedsiębiorców prowadzonych przez firmy komercyjne. Zalecamy przedsiębiorcom rozwagę przed podejmowaniem współpracy z firmami oferującymi odpłatne wpisy do komercyjnych rejestrów.
 
 
CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ


 
Kamionna - zderzenie samochodu z motocyklem | Drukuj |
08.12.2016.
kamionnaWczoraj około godziny 15.00 w m. Kamionna, w pobliżu miejscowego cmentarza doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Jednoślad, którym poruszał się mieszkaniec tejże wsi, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z prawidłowo jadącą osobówką marki BMW. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obrażenia nie zagrażają życiu, mężczyźnie. 
Sprawca zdarzenia drogowego czyli motocyklista został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. 
…więcej
 
Kolejna kontrola autokarów | Drukuj |
08.12.2016.
8122016bKilka dni temu informowaliśmy o możliwości kontroli autokarów przez międzychodzkich policjantów, które mają udać się w wycieczkę szkolną, przedszkolną czy zakładową. Dziś przy ulicy Langowicza zostały skontrolowane autobusy przewożące dzieci do szkół. Prócz policjantów w kontroli tej uczestniczyli funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego.   Funkcjonariusze sprawdzają stan trzeźwości kierowcy, czy posiada on odpowiednie uprawnienia do kierowania pojazdem autokarowym wraz z pasażerami oraz czy jest wypoczęty i zdolny do wykonywania swoich obowiązków kierowcy przez założony okres czasu. Kontrola wypadła pozytywnie.
…więcej
 
Poznań - Oszukiwał księży "na lusterko" - video | Drukuj |
07.12.2016.
 
KWP  Kampania Twoje światła  Twoje bezpieczeństwo | Drukuj |
07.12.2016.
 
Kierowca bez wyobraźni - ku przestrodze | Drukuj |
07.12.2016.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 57
debaty społeczne
moja komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
kmzb
stopagresjidrogowej-kwp
informacje-z-odpraw.jpg
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
logo_nl.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Napisz do dzielnicowego
napisz2 
tb
Popularne
wspolpraca