Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie
Strona główna
Aktualności
Historia
Dane teleadresowe
Skargi i wnioski
Kierownictwo
Oficer prasowy
Dzielnicowi
Kadry
Prewencja
Ruch Drogowy
Statystyki
Realizacje wniosków z debaty
Statystyka RD
Emeryci Policyjni
Kieruj się rozsądkiem

 

pkmp
Handel Ludźmi
logo-116000
Telefon Zaufania
telefon_zaufania
bezpieczna-praca
stop tyton
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Fundacja Dzieci Niczyje
fdn
Aktualności
Domino na rynku w Sierakowie | Drukuj |
28.01.2015.
img002Wczoraj o 15.30 na Rynku w Sierakowie trzy samochody "zagrały" w domino. Jadący od strony osiedla Piaski w Sierakowie 19-letni mieszkaniec gminy Drezdenko osobowym oplem uderzył w tył poprzedzająca renówkę, która z kolei uderzył w tył forda. Efekt domina nastąpił przy wjeździe na ulicę Plac Powstańców z ulicy Wieleńskiej.  Z uwagi na to, że jedna z uczestniczek była w ciąży należało zapewnić kobiecie wszelkie badania, trafiła ona do miejscowego szpitala. Nikt w tym zdarzeniu nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała.   Sprawca kolizji za niedostosowanie prędkości do warunków ruchu otrzymał 500 złotowy mandat, a konto kierowcy wzbogaciło się o 6 punktów. 
…więcej
 
Poszukujemy zaginionego | Drukuj |
28.01.2015.
dominik podolskiKomenda Powiatowa Policji w Międzychodzie poszukuje zaginionego 24 letniego Dominika Podolskiego, mieszkańca Wiejc, powiat międzyrzecki. Każdy, kto może znać miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie miał z zaginionym jakikolwiek kontakt, proszony jest o kontakt z Policją.
…więcej
 
Kradzież roweru | Drukuj |
26.01.2015.
rw2Wprowadzenie roweru na klatkę schodową nie jest dobrym zabezpieczeniem przed złodziejem. Musiała się o tym przekonać mieszkanka Międzychodu, która straciła swój jednoślad w ubiegłym tygodniu. Złodziej najprawdopodobniej wykorzystał okazje niezamkniętych drzwi wejściowych na klatkę schodową oraz fakt niezabezpieczonego roweru i go ukradł. Straty wynoszą 400 złotych. 
 
Sieraków - zderzenie czołowe | Drukuj |
22.01.2015.
1Policjanci z Sierakowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce kilka minut przed 13-stą, przy stacji paliw w Sierakowie.  Kierowca osobowego nissana wyjeżdżając ze stacji zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżająca od strony Sierakowa ciężarówką. Kierowca osobówki trafił do szpitala w Międzychodzie, który w końcowym efekcie został ukarany mandatem karnym.
…więcej
 
Dziurawy hamulec | Drukuj |
20.01.2015.

dscn0122 bW ubiegłym tygodniu, w piątek sierakowscy policjanci i strażacy mieli sporo pracy przy podnoszeniu ciężarówki, która zapadła się na ulicy Poznańskiej. Najprawdopodobniej kierowca chcąc wyładować towar zaparkował samochód przy studzience, przy której była pusta przestrzeń i pod ciężarem pojazdu się zapadła. Aby ciężarówka mogla ruszyć, strażacy musieli skorzystać ze specjalistycznego sprzętu i samochód podnieść do góry. Policjanci w tym czasie w newralgicznym punkcie miasta kierowali ruchem by nie doszło do zdarzenia drogowego.

…więcej
 
Kolizja po pijanemu | Drukuj |
19.01.2015.

blowPo pijanemu spowodowała kolizję drogową. Badanie wykazało, że w organizmie miała blisko 2 promile. Teraz kobiecie może grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

…więcej