Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie
Strona główna
Aktualności
Historia
Dane teleadresowe
Skargi i wnioski
Kierownictwo
Oficer prasowy
Dzielnicowi
Kadry
Prewencja
Ruch Drogowy
Statystyki
Realizacje wniosków z debaty
Statystyka RD
Emeryci Policyjni
Kieruj się rozsądkiem

 

pkmp
Handel Ludźmi
logo-116000
Telefon Zaufania
telefon_zaufania
bezpieczna-praca
stop tyton
mapka2_2.png
BIP
bip_logo
Fundacja Dzieci Niczyje
fdn
Aktualności
Dzielnicowy na spotkaniu z okazji Dnia Seniora | Drukuj |
30.10.2014.

W sobotę, 18-ego października, dzielnicowy z Kwilcza st.sierż. Waldemar Rymarski był gościem na spotkaniu seniorów Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Kwilczu. Dzień to był szczególny, albowiem w tym dniu emeryci obchodzili Dzień Seniora. W trakcie spotkania przedstawiciel Policji złożył życzenia zacnym gościom jak i też przypomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa osób starszych w kontaktach międzyludzkich szczególnie tych z nieznajomymi, podającymi się za fałszywych wnuczków, fałszywych administratorów i hydraulików oraz fałszywych policjantów.

Komendant Powiatowy Policji w Międzychodzie przyłącza się do gratulacji, życząc z okazji Dnia Seniora dobrego samopoczucia, uśmiechu oraz przede wszystkim zdrowia.

 
Przekazanie odblasków w Łowyniu | Drukuj |
29.10.2014.

odblaski 2Dziś Przedszkolaki z Łowynia otrzymały kamizelki odblaskowe, dzięki którym będą maluchy lepiej widoczne i bardziej bezpieczne w drodze do i z przedszkola oraz na spacerach.


…więcej
 
SENIORZE BĄDŹ CZUJNY ! | Drukuj |
29.10.2014.

W związku z rosnącą liczbą dokonywanych kradzieży wśród ludzi starszych przez osoby podające się za hydraulików, elektryków bądź innych fachowców, międzychodzka policja apeluje o ostrożność!

…więcej
 
Przedszkolaki z wizytą | Drukuj |
28.10.2014.
maluchyDziś w Komendzie Powiatowej Policji w Międzychodzie oprócz policjantów spotkać można było dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionnie, które w ramach działań Bezpiecznej Drogi do Szkoły przyjechały z wizytą. Siedzibę komendy miały okazje zwiedzić mając za przewodników dwóch dzielnicowych sierż. szt. Tomasza Kuskę i sierż. szt. Macieja Pawlickiego, którzy opowiedzieli dzieciom na czym ich służba polega. Maluchy po wizycie u technika kryminalistyki otrzymały na pamiątkę karty ze swoimi odciskami palców i rąk. Każdy z zacnych gości miał możliwość zasiąść za sterami radiowozu policyjnego. Wizyta zakończyła się wspólnym zdjęciem.
…więcej
 
Odblaski mogą uratować życie | Drukuj |
28.10.2014.
4Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację Ustawy Prawo o ruchu drogowym, która z dniem 31 sierpnia br. nakłada na wszystkich pieszych poza terenem zabudowanym obowiązek noszenia elementów odblaskowych po zmroku. Za nieprzestrzeganie nowego przepisu grozi mandat. Lecz poza pieniędzmi stracić możemy także zdrowie i życie.
…więcej
 
Wydarzenia 24-26.10.2014r. | Drukuj |
27.10.2014.
miedzychod[1]W miniony weekend policjanci odnotowali dwie kolizje drogowe. Pierwsza z nich miała miejsce w piątek w Międzychodzie na ulicy Gracza. Bus podczas omijania, uderzył w stojącego volkswagena. Kierowca był trzeźwy. Sprawa zakończyła się mandatem dla sprawcy w wysokości 200 złotych oraz sześcioma punktami karnymi.
…więcej
 
Porady prewencyjne przed Akcją Znicz | Drukuj |
27.10.2014.
zniczW okresie święta zmarłych nastąpi wzmożony ruch pojazdów i pieszych na drogach. W rejonach cmentarzy, dworców, na trasach wjazdowych i wyjazdowych będzie on bardziej uciążliwy niż kiedykolwiek. Policja  przypomina o podstawowych zasadach o których praktycznie każdy z nas musi pamiętać a w szczególności kierowcy.   
…więcej
 
Akcja Znicz 2014 | Drukuj |
27.10.2014.
zanicz"ZNICZ 2014":  pod takim hasłem zostanie w tym roku przeprowadzona policyjna akcja, mająca na celu zapewnienie płynności i bezpieczeństwa  ruchu pojazdów i pieszych, w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych, do nich oraz na głównych ciągach komunikacyjnych. Na terenie powiatu międzychodzkiego działania będą prowadzone od 31.10.2014 roku do 3.11.2014 roku…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 58