KPP Międzychód

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Obsługa osób uprawnionych
ASY BEZPIECZEŃSTWA
"Policjant, który mi pomógł"
Sprawdź swoje punkty karne

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny wypadek w Międzychodzie

  Policjanci z Międzychodu pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło dziś (12.05), około godziny 17.30 w Międzychodzie tuż za mostem na rzece Warta w kierunku Drezdenka.

 2. Próba zakończona fiaskiem

  O wyjątkowym pechu może mówić kupiec osobowego Daewoo. Mężczyzna kilka godzin po transakcji nabycia nowego samochodu, rozbił go na drzewie.

 3. Pijany i naćpany sprawca kolizji.

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątek wieczorem na drodze z Międzychodu do Sierakowa. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy. Kilka osób trafiło do szpitala. Obrażenia były niegroźne. Sprawca zdarzenia był pijany i pod działaniem środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

 4. Uszkodzili bankomat i ukradli pieniądze

  Policjanci z Międzychodu wspólnie z śledczymi z Poznania wyjaśniają okoliczności uszkodzenia bankomatu w Kwilczu. Rabusie wysadzili bankomat uszkadzając pomieszczenie w którym się znajdował.

 5. Dachowanie na drodze do Radgoszczy

  Auto leży na dachu, dymi się, wewnątrz uwięziona kobieta. Taka informacja trafiła wczoraj (18.05) o godzinie 18.30 do dyżurnego międzychodzkiej Policji.

 6. Niespodzianka w garażu

  Policjanci z Sierakowa zatrzymali 20-latka, który rozbił w sobotę samochód. By uniknąć odpowiedzialności karnej i rodzinnej auto schował w garażu jakby nic się nie stało. Teraz grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Niewybuchy znalezione w lesie

 9. Wydarzenia 19-21.05.2017r.

  W miniony weekend policjanci z ruchu drogowego zatrzymali trzem kierowcom uprawnienia do kierowania pojazdami. Blisko 40 razy interweniowali policjanci z prewencji.

 10. Podsumowanie majówki 2017

  Weekend majowy już za nami. Czas do podsumowania minionych wydarzeń zaistniałych w powiecie międzychodzkim. Kilkanaście interwencji policyjnych, kilka kolizji drogowych oraz pojedyncze przypadki pijanych kierowców.