KPP Międzychód

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Obsługa osób uprawnionych
ASY BEZPIECZEŃSTWA
"Policjant, który mi pomógł"
Sprawdź swoje punkty karne

Najczęściej czytane

 1. Rowerzysta wpadł pod ciągnik rolniczy

 2. Trzeźwi z pijanym

  Zatrzymany kierowca samochodu miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Jechali z nim młodzi mieszkańcy gminy Międzychód.

 3. Oszustwo na pracownika socjalnego

  Wczoraj, w południe w Sierakowie osoba podając się za pracownika Ośrodka Pomocy Społecznej wykorzystała nieuwagę starszego małżeństwa i ukradła ich oszczędności.

 4. Pijany dachował renówką

  Renówka zjechała do rowu i dachowała. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po północy 11 listopada na drodze Sieraków – Chrzypsko Wielkie. Kierowca trafił do szpitala. Był pijany.

 5. Kwartał bez prawa jazdy

  Od ponad dwóch lat obowiązują surowsze kary dla jeżdżących z nadmierną prędkością. Wczoraj przekonał się o tym mieszkaniec gminy Międzychód, któremu policjanci międzychodzkiej drogówki odebrali prawo jazdy. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 109 km/h.

 6. Znicz 2017 - Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza

  Policyjna akcja ma zapewnić płynność i bezpieczeństwo  ruchu pojazdów i pieszych, w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz na głównych ciągach komunikacyjnych. Na terenie powiatu międzychodzkiego działania są prowadzone od wczoraj tj 27 października do 02 listopada. Sprawdź jak dojechać do cmentarzy

 7. 144 km/h w obszarze zabudowanym

 8. Bezdomność

  Bezdomność to poważny problem społeczny, który budzi u policjantów największe wątpliwości prawne, a niekiedy dylematy moralne. Należy pamiętać, że osoby bezdomne to w większości ludzie niezaradni, bez ciepłej odzieży, głodni i zmarznięci.

 9. Wydarzenia 29.09-01.10.2017r.

  W piątkowe /29.09/ około godz. 17.25 policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w m. Grobia. Kierowca samochodu marki Seicento doprowadził do zdarzenia drogowego i uciekł.

 10. Prędkość i "mruganie"

  Wczoraj policjanci „drogówki” prowadzili działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości.