KPP Międzychód

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Obsługa osób uprawnionych

Najczęściej czytane

 1. Zabójstwo pod Sierakowem

  Policjanci z Międzychodu zatrzymali trzech mężczyzn w sprawie zaginięcia młodego mężczyzny.

 2. Zderzenie osobówki z ładowarko-koparką

  Zderzenie samochodu osobowego i koparki. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Międzychodem a Sierakowem, na wysokości Zatomia Starego. Ruch odbywał się wahadłowo.

 3. Działania prewencyjne "Wiosna 2017"

  Już we wtorek przypada pierwszy dzień wiosny, wśród młodzieży szkolnej zwany "Dniem Wagarowicza". Z tego też powodu apelujemy do wszystkich, a przede wszystkim właśnie do młodzieży uczącej się, o kulturalne i zgodne z prawem zachowanie się w trakcie obchodów tego dnia.

 4. Zatrzymany z plecakiem narkotyków

  Policjanci zatrzymali dwudziestojednolatka, który w plecaku miał 4,5 kilograma zabronionych specyfików. Podejrzanemu grożą trzy lata pozbawienia wolności.

 5. Nietypowa stłuczka

  Auto z kierowcą widmo na ulicy Kilińskiego. Co takiego się stało, że doszło do kolizji, w której nie brali udziału kierowcy.

 6. Zabezpieczone papierosy

  Śledczy z Międzychodu zabezpieczyli lewy tytoń. Właściciel usłyszał zarzut z przepisów karno-skarbowych.

 7. Wydarzenia 4-5.03.2017r.

  W miniony weekend policjanci byli wzywani 32 razy. 8-krotnie funkcjonariusze interweniowali podczas domowych kłótni, policjanci byli wzywani na interwencję związaną z nietrzeźwą leżącą osobą.

 8. Śledczy z Sierakowa zatrzymali włamywaczy

  Policjanci z Komisariatu Policji w Sierakowie zatrzymali dwóch siedemnastolatków podejrzanych o włamanie. Zatrzymani odpowiedzą za kradzież z włamaniem, za które to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 9. Kamikadze na rowerze

  Policjanci zatrzymali w nocy rowerzystę bez sprawnego oświetlenia. Kierowca jednośladu był pijany. Jedynym działającym elementem przy rowerze był hamulec. Kierowca jednośladu odpowie za popełnione wykroczenia przed sądem.

 10. Pobicie na klatce schodowej

  Zarzut pobicia mieszkańca Międzychodu usłyszało dwóch mężczyzn. Do zdarzenia doszło w piątek (17.02) późnym wieczorem na klatce schodowej w Międzychodzie przy ulicy Gorzyckiej.