KPP Międzychód

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Obsługa osób uprawnionych
ASY BEZPIECZEŃSTWA
"Policjant, który mi pomógł"
Sprawdź swoje punkty karne

Najczęściej czytane

 1. Zdarzenia drogowe z udziałem maszyn rolniczych

  Dziś w powiecie miały miejsce dwa zdarzenia drogowe z udziałem maszyn rolniczych. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach, szczególnie przez osoby kierujące takimi maszynami.

 2. Lubosz - cysterna w rowie

  Dziś o drugiej nad ranem, dyżurny międzychodzkiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w m. Lubosz.

 3. Posypały się mandaty za prędkość i pasy

  Wczoraj na terenie powiatu międzychodzkiego zostały przeprowadzone międzypowiatowe działania w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjantów Ogniwa Ruchu Drogowego wspierali koledzy z komend powiatowych w Szamotułach, Obornikach i Czarnkowa.

 4. Oborniki – Rozpoznajesz kobietę z portretu pamięciowego? Zadzwoń!

 5. Podsumowanie weekendu 8-9.07.2017

  Podczas ostatniego weekendu międzychodzcy i sierakowscy policjanci pilnowali porządku w parkach, przy akwenach, dbali o bezpieczeństwo na drogach oraz podczas imprezy Beach Time Festival w Sierakowie.

 6. Sieraków - zderzenie dwóch osobówek

  Wczoraj przed godziną 15-ą w Sierakowie na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Dworcowej doszło do zderzenia dwóch osobówek.

 7. Na osiemnastce okradł kolegę

  Kryminalni z Międzychodu zatrzymali 20-letniego chłopaka, który podczas imprezy urodzinowej ukradł koledze telefon. Potem sprzedał go znajomemu. Teraz obojgiem zajmie się sąd. Grozi im do 5 lat więzienia.

 8. Zatom Stary - kolizja trzech aut

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w ubiegłą środę na drodze z Międzychodu do Sierakowa. Na wysokości przystanku autobusowego w Zatomiu Starym zderzyły się trzy auta. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala. Skończyło się na siniakach i otarciach.

 9. Kręci mnie bezpieczeństwo - zadbajmy wspólnie o bezpieczne wakacje

  Rozpoczynają się wakacje – szczególny czas dla całej rodziny. Lipiec i sierpień to okres urlopowych wyjazdów, wypoczynku w górach i nad wodą, a jednocześnie czas intensywnych rolniczych prac polowych. Bez względu na to, jak planujemy spędzić najbliższe miesiące, zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

 10. Międzychód: policyjna Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

  331 sygnałów o niebezpiecznych zdarzeniach zgłosili mieszkańcy powiatu międzychodzkiego w pierwszym półroczu 2017 roku. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa stanowi jeden z elementów kontaktowych Policji ze społeczeństwem i dzięki stronie internetowej jest on anonimowy.